Blogi Podróżników Nasze Figloklubowe wspomnienia

24wrz/150

11 i 12 września 2015 w Jiva Beach Resort

11 września 2015

Taniec przy basenie Joga – na początek podstawowe asany w pozycji siedzącej, następnie trochę trudniejsze kolejno wprowadziłam asany w pozycji stojącej. Między asanami były również momenty relaksacyjne. Zajęcia zakończyłam krótkim stretchingiem, trwały ok. 30 minut. Następnie odbyły się zajęcia Aqua Gym –po rozgrzewce rozdałam makarony i przedstawiłam ćwiczenia na mięśnie nóg, kończyn górnych oraz brzucha. Zajęcia trwały 30 minut.

Wieczorem była muzyka na żywo. Występ animatora hotelowego - śpiewał i grła na gitarze. W przerwie występ Turczynki - gościa hotelowego, która jest piosenkarką. After show- gra w popularną grę Bingo - główna nagroda to nagroda pieniężna.

hotel

12 września 2015

Na porannych zajęciach dla dorosłych odbył się taniec powitalny oraz stretching - układ ćwiczeń pozostał bez zmian, ćwiczenia rozciągające mięśnie nóg, ramion oraz brzucha.  Czas trwania 25 minut. Później Aqua Gym – na początek rozgrzewka na zasadzie węża, następnie rozdałam makarony i przedstawiłam ćwiczenia na mięśnie nóg, kończyn górnych oraz brzucha. Między ćwiczeniami wzmacniającymi nogi i ręce a ćwiczeniami na brzuch wprowadziłam ćwiczenia z przemieszczeniem. Na koniec wprowadziłam również ćwiczenia w kole. Na koniec zatańczyliśmy taniec animacyjny - Słowianki.

Po południu był Step Aerobik, krótka rozgrzewka i choreografia, na koniec stretching. Zajęcia trwały 25 minut. Wieczorem Goście oglądali Jess Show czyli musical teatralny, następnie odbyła się dyskoteka w Caria Disco.

Zakres tematyczny: Jiva Beach Resort Dodaj komentarz
Komentarze (0)

Brak komentarzy.


Zostaw komentarz

Connect with Facebook

Trackbacks are disabled.