Blogi Podróżników Nasze Figloklubowe wspomnienia

25sie/160

17 sierpnia 2016 w Jiva Beach Resort

Dzieci rozpoczęły dzień od porannej gimnastyki i gimnastyki w wodzie. Po tym wysiłku małpka zabrała je w nagrodę na lody. W mini klubie miała już dla nich złe wieści, a mianowicie zły sułtan ukradł wszystkie maskotki figlo małpki. Na szczęście zostawił on przypadkiem mapę prowadzącą do jego kryjówki.

Dzieci obiecały pomóc małpce odnaleźć skradzione rzeczy. Najpierw jednak musiały przygotować się do tak trudnej i dalekiej podróży. Małpka przygotowała dla nich specjalny trening poszukiwaczy skarbów. Miał on sprawdzić czy przyszli poszukiwacze są wystarczająco skoczni, zwinni, szybcy i bystrzy. Po ukończeniu treningu każde dziecko zostało podróżnikiem i otrzymało specjalny podróżniczy ekwipunek: super wytrzymałą linę z gumy i opaskę dzięki której stawali się niewidzialni.

Dzieci przygotowane do podróży rozpoczęły poszukiwania. Trasa była pełna pułapek oraz trudnych zagadek. Na szczęście dzieci po wielu trudach odszukali kryjówkę złego sułtana, otoczyli ją. Kiedy sułtan zobaczył tylu podróżników wokół siebie oddał maskotki i przeprosił dzieci. Podarował im na przeprosiny worek słodyczy i przeteleportował do mini klubu gdzie dzieci zjadły nagrodę i małpka pomalowała zmęczonym podróżnikom twarze. :)

jiva

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy.


Zostaw komentarz

Connect with Facebook

Trackbacks are disabled.