Blogi Podróżników Nasze Figloklubowe wspomnienia

29wrz/170

20 i 21 sierpnia 2017 w Guitart Central Park

20 sierpnia 2017

Dla najmłodszych:

Spotykamy się o 10. Dzień rozpoczynamy od porannej gimnastyki. Następnie rozgrzani, pełni energii gramy w przeróżne gry muzyczne, śmiechu, tańca i muzyki nam nie brakuje. W ostatniej grze muzycznej zamieniami się w żaby. Pełne stadko żab po tańcach i pląsach robi swoją własną marionetke - żabkę.

Po południu spotykamy się z Anią, Kubą i Mają. Czas na świętowanie - nasza dobra koleżanka z Francji obchodzi urodziny, śpiewamy jej sto lat po polsku, później wszyscy razem jjemy pyszny tort. Następnie czas na malowanie twarzy. Na koniec naszego popołudniowego spotkania w Figloklubie gramy w przeróżne gry stolikowe.

Wieczorem, w sali konferencyjnej spotykamy się na występie światowej sławy francuskiego magika - w jednym numerze pomaga mu nawet pani Agnieszka :)

20.08 Guitart Central Park 20.08

Dla starszych:

Rano odbyła się gimnastyka, później zajęcia w wodzie. O 11:30 odbył się Bodyforming - ćwiczenia rzeźbiące sylwetkę. O 12:00 były gry koktajlowe a następnie Club Dance.

O 15:00 graliśmy w wodną siatkówkę i water polo. Później był czas na grę w rzutki. :)

21 sierpnia 2017

Zajęcia dla najmłodszych

Od samego rana robiliśmy kolorowe pacynki - wybieraliśmy swoje ulubione wzory spośród kurczaków, świnek, wróżek, czarownic czy rolnika - a następnie sklejaliśmy dwie połówki, wkładaliśmy słomkę i tworzyliśmy pacynkę. Następnie graliśmy w grę Uno - Ania za każdym razem wszystkich ogrywała - jest najlepsza! Od godziny 11 malowaliśmy.

Już o godzinie 15 zaczęliśmy malowanie twarzy. Ania wymarzyła sobie wielkiego, różowego kwiatka. Oczywiście użyliśmy ogromną ilość brokatu oraz perełki! Inne dzieci zostały kotkami, łabędziami, króliczkami oraz miały tęczowe wzory na czołach. Później układaliśmy Puzzle. Na pierwszym obrazku były księżniczki, a na drugim ułożyliśmy Spider-Mana. O godzinie 17 na podwieczorek zjedliśmy babeczkę oraz wypiliśmy wodę - tego dnia było bardzo gorąco!

O godzinie 21 rozpoczął się występ francuskiego Magika. Pokazywał on dzieciom sztuczki - między innymi pudełko, które samo się ruszało. Na scenie wystąpiła pani Agnieszka, która została wybrana spośród publiczności.

Zajęcia dla dorosłych:

Dzień rozpoczęliśmy od porannego rozciągania. Rozgrzani, pełni energii wskoczyliśmy do basenu, by w rytmie muzyki wykonać serię ćwiczeń i zatańczyć przeróżne układy. Następnie spróbowaliśmy swoich sił w rzutkach. Na zakończenie porannego bloku animacji zatańczyliśmy 3 nasze hotelowe układy.

Spotykamy się ponownie o 15 na turnieju ping-ponga. Silna polska reprezentacja jest nie do pokonania, wśród dorosłych pierwsze miejsce zajmuje pan Robert, a wśród dzieci syn Szymon. W końcu jaki ojciec taki syn :) Następnie razem z Zuzą i Kubą spotykamy się w basenie. Czas na wielką wodną olimpiadę.

O 22.00 odbył pokaz tańców ze wszystkich stron świata! :)

21.08 Guitart Central Park 21.08

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy.


Zostaw komentarz

Connect with Facebook

Trackbacks are disabled.