Blogi Podróżników Nasze Figloklubowe wspomnienia

7mar/180

Rodzinne wakacje lato 2018 – Figlokluby w Portugalii

Chcesz spędzić rodzinne wakacje w wyjątkowym miejscu? Wybierz Algarve, na południu Portugalii, tam lato trwa cały rok, a magiczne krajobrazy mieszają się z niezwykle przyjazną atmosferą! Malownicze plaże otoczone wysokimi klifami, niesamowita mieszanka kultury portugalskiej i mauretańskiej oraz urokliwe małe miasteczka… ti to wszystko z figloklubem w języku polskim, to najlepszy wybór na wyjazd z dziećmi!

Alpinus Hotel****

Obiekt oceniany przez naszych Klientów za przestronne i zadbane apartmenty, miłą obsługę i smaczne wyżywienie. Jako bonus przepiękna plaża Praia de Falesia w odległości przyjemnego spaceru (dowozi też do niej bus hotelowy). Hotel od kilku lat w naszej ofercie niezmiennie cieszący się ogromną popularnością. Polecamy!

alpinus1

Ten wybudowany w 2004 hotel położony jest w niewielkiej miejscowości wypoczynkowej Acoteias, oddalonej o ok. 8 km od centrum Albufeiry. W pobliżu sklep, kilka barów i niewielkich restauracji. Niedaleko hotelu znajduje się przystanek autobusowy dowożący do okolicznych miejscowości. Hotel zapewnia codzienny, bezpłatny transport do do centrum Oura (2 x dziennie). Oura nazywana jest nowym centrum Albufeiry - szeroki wybór barów, restauracji, także dyskoteki. Do lotniska w Faro ok. 30 km. Do lotniska w Sewilli ok. 230 km.

alpinus2

Algarve to południowy region Portugalii, do którego co roku przyjeżdżają tysiące turystów. Jest to według wielu opinii najpiękniejsze miejsce na całym portugalskim wybrzeżu – szczególnie ze względu na liczne zatoczki, skały, klify oraz piaszczyste plaże. Wybierz się tam z nami!

Komentarze (0)

Brak komentarzy.


Zostaw komentarz

Connect with Facebook

Trackbacks are disabled.