Blogi Podróżników Nasze Figloklubowe wspomnienia

9maj/180

Rodzinne wakacje w Chorwacji – Lato 2018

Chorwacja położona na przepięknym wybrzeżu dalmatyńskim, urzeka niepowtarzalną linią brzegową i krajobrazem jak z bajki. Turkusowe morze, zjawiskowe wyspy i wysepki, wodospady… Wystarczy raz wybrać się na wczasy w Chorwacji, by się zakochać! Zapraszamy Was na rodzinne wakacje na najpiękniejszej wyspie chorwackiego wybrzeża - Korculi.

Wypocznij w miejscu gdzie czekają na Ciebie bajkowe plaże, malownicze zatoczki, błękitna, czysta i ciepła woda Adriatyku, a także niesamowite zabytki. Stare Miasto w Korculi, port, dom podróżnika Marco Polo, niezwykła jaskinia Vela Szpilja czy przepiękna renesansowa dzielnica miasta Lumbarda… jednym słowem: jest co zwiedzać.

Hotel Posejdon***

Gorąco polecamy! Hotel po kompleksowej przebudowie, nowoczesne, schludne pokoje, nowy basen, ciekawie zaaranżowane miejsca wypoczynkowe nad samym morzem. Świetne miejsce wypadowe na pobliskie, dziewicze wyspy, polecamy przeprawę na Proizd.

korcula2

Hotel położony na Wyspie Korcula, w miejscowości Vela Luka. Vela Luka, to bardzo klimatyczne, dalmatyńskie miasteczko z imponujacą promenadą, która ciągnie się wzdłuż zatoki. Dokładnie po przeciwległej stronie tej zatoki znajduje sie hotel Posejdon (ok. 200 m w linii prostej, można przepłynąć niedrogim, miejscowym stateczkiem lub pieszo 1-2 km). Posejdon usytuowany jest w pierwszej linii brzegowej, w pobliży biegną liczne tarasy wypoczynkowe. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 4 godz. Autobus komunikacji miejskiej znajduje się w centrum Vela Luki.

korcula3

Bezpośrednio przed hotelem znajduje się kamienisto-żwirowa plaża.

korcula1

Zakres tematyczny: Chorwacja Posejdon Dodaj komentarz
Komentarze (0)

Brak komentarzy.


Zostaw komentarz

Connect with Facebook

Trackbacks are disabled.