Blogi Podróżników Nasze Figloklubowe wspomnienia

23lip/180

3 lipca 2018 w LABRANDA Isla Bonita

Animacje dla dzieci:

O 10:30 w mini klubie rozpoczął się dzień sportowy. Uczestnicy byli podzieleni na trzy grupy: francuską, figloklubową i hiszpańsko-angielską, każda grupa miała swój, charakterystyczny dla grupy kolor, nasi zawodnicy wybrali zielony od liści drzew na których Figolomałpka lubi spędzać czas. Mali sportowcy wzięli udział w wielu konkurencjach, choć największą radość sprawiły wyścigi w workach. Za każdą wygraną konkurencję drużynom były przydzielane punkty, walka była wyrównana, jednakże Figloklub wygrał z innymi drużynami szczęśliwym jednym punktem!

O 15:00 rozpoczęły się walki sumo! Poubierani w potężne stroje sumo odbyliśmy prześmieszne walki, a po skończonej zabawie dzieci zrobiły wielka kanapkę z swojego najgrubszego animatora na świecie!

O 20:30 jak co dzień rozpoczęło się mini disco. Dzieci zapełniły całą scenę, a na ostatnią piosenkę zaprosiliśmy wszystkich rodziców by wspólnie z nimi zatańczyć ulubioną piosenkę "Chu, chu ła".

08E63943-56A1-42FC-96EF-67EF90424AC2

Animacje dla dorosłych:

Poranny stretching to już tradycja dla pani Aleksandry i pana Pawła, codziennie rano państwo przychodzą do ogródka mini klubu i wraz z innymi gośćmi z naszego hotelu aktywnie rozpoczynają każdy dzień na Teneryfie.

Popołudniu został zorganizowany mecz piłki nożnej, na zajęcia przyszła rekordowa liczba gości hotelowych, prawie czterdzieści osób! Zostały utworzone trzy drużyny międzynarodowe, które rozegrały między sobą trzy emocjonujące mecze.

 

WP_20180708_10_38_02_Pro

Komentarze (0)

Brak komentarzy.


Zostaw komentarz

Connect with Facebook

Trackbacks are disabled.