Blogi Podróżników Nasze Figloklubowe wspomnienia

31sie/180

16 i 17 lipca 2018 w Chrousso Village

16 lipca 2018

Przygotowania do wieczornego poszukiwania duchów rozpoczęliśmy już o godzinie 10.00! Każdy z nas potrzebował różdżki, amuletu i czarodziejskiej czapki! Żadna z wykonanych rzeczy nie była taka sama.

Przygotowania do wieczornego poszukiwania duchów rozpoczęliśmy już o godzinie 10.00! Każdy z nas potrzebował różdżki, amuletu i czarodziejskiej czapki! Żadna z wykonanych rzeczy nie była taka sama.

Wieczorem o godzinie 20.00 wszyscy spotkaliśmy się w Amfiteatrze i zaczęliśmy od malowania twarzy! Wiele dzieci chciało mieć na swoich twarzach duszki, pająki czy pajęczyny. Następnie wyruszyliśmy na wielkie poszukiwania duchów! Z hotelu przepędziliśmy m.in. ducha Ogrodnika, ducha Pirata czy ducha Diabła. Udało nam się to dzięki wypowiadaniu magicznych słów: „Ghost, ghost go away, we don’t want you here to stay”. Później wszyscy udaliśmy się do amfiteatru aby wspólnie zatańczyć kilka piosenek na Mini Disco! W animacjach brało udział 25 dzieci.

17 lipca 2018 -  Dzień Mitologiczny

Przedpołudniowy blok animacyjny rozpoczęliśmy od wykonania atrybutów greckich bogów i postaci pochodzących z mitologii. Następnie udaliśmy się na spacer po naszej mitycznej krainie Chrousso Village. W momencie spotkania z mitologicznymi postaciami zostawialiśmy im jako przepustkę wykonane wcześniej ich atrybuty. Odkrywcami greckiej krainy Chrousso była Hania, Ola, Adam, Nikodem, Piotruś, Anita, Emilka, Emilka, Kamil.

Popołudniowy blok rozpoczął się o godzinie 16.00. Figloklubowicze otrzymali list od uwięzionej bogini Afrodyty, która została uwięziona przez Boga ciemności. Postawił on przed nią pytania, których sama nie była w stanie rozwiązać. Poszukiwacze postanowili jej pomóc. Na kolejnych stacjach czekały na nich zagadki, które musieli rozwiązać, a mieli na to tylko godzinę. Po upływie tego czasu uwolnili Afrodytę przywiązaną do drzewa i otrzymali w zamian zakładki do książek!

O godzinie 20.30 w amfiteatrze rozpoczęło się Mini Disco, podczas którego dzieci z radością tańczyły w rytmach swoich ulubionych piosenek.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.


Zostaw komentarz

Connect with Facebook

Trackbacks are disabled.