Blogi Podróżników Nasze Figloklubowe wspomnienia

18paź/180

8 sierpnia 2018 w Best Cap Salou

O godzinie 9:50 wbiegłam na spotkanie informacyjne przebrana za Indianina i opowiedziałam dzieciom o tym co wydarzyło się w nocy. Mianowicie z zagrody w wiosce, w której jestem wodzem uciekły wszystkie bizony.... Poprosiłam wszystkie dzieci o pomoc w poszukaniu ich i zaprowadzeniu porządku w wiosce. Następnie zaprosiłam dzieci do stolika, aby mogły ze mną kolorować w trakcie spotkania. O godzinie 11 przyszła szóstka dzieci do figloklubu. Jednak zanim zaczęliśmy szukać bizonów każdy z nas musiał przeistoczyć się w Indianina z krwi i kości i tworzyliśmy swoje własne pióropusze. Użyliśmy do tego wszystkiego co mogło się nadać do stworzenia świecącego, rzucającego się w oczy indiańskiego nakrycia głowy, czyli przede wszystkim kolorowych piór. Kiedy każdy już miał gotowy swój pióropusz ruszyliśmy wykonać zadanie. Każdy dostał ogonek, który miał sobie przyczepić za spodnie- zabawa polegała na tym, aby gonić się nawzajem i je sobie je w biegu wyciągać. Na koniec każdy dostał indiańską naklejkę do swojej figlolegitymacji oraz magnes. O godzinie 12 przeprowadziłam razem z Albą, hiszpańską animatorką aqua aerobik. Gościom bardzo podobało się, że prowadzimy go razem, było dwa razy więcej energii. Na koniec wskoczyłyśmy do basenu przy dopingu gości, każdy podszedł do środka koła i na hip hip hura wykrzyknęliśmy wszyscy "AQUA GYM"!

P_20180808_112224

P_20180808_112230

O godzinie 15 stawiłam się na zbiórce w recepcji na spacer do centrum Salou. Przyszło około 25 osób. W pierwszą stronę szliśmy ulicą, abym mogła pokazać Państwu najważniejsze miejsca po drodze. Naszym celem był kolorowy napis Salou w centrum- tam zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i spotkaliśmy się tam dwie godziny później po czasie wolnym, aby razem wracać do hotelu wybrzeżem. Byliśmy na miejscu po godzinie 19.

P_20180808_161839

O 21 odbyło się mini disco, które rozpoczęło się mini zabawą dla wszystkich dzieci- zwycięzca otrzymał worek. Po mini disco z piosenkami "Aramzam zam", "Chocolate", " Veo veo" oraz piosenką figloklubową przyszedł na scenę dinozaur Hugo.

Zakres tematyczny: Best Cap Salou Dodaj komentarz
Komentarze (0)

Brak komentarzy.


Zostaw komentarz

Connect with Facebook

Trackbacks are disabled.