Blogi Podróżników Nasze Figloklubowe wspomnienia

28lut/190

16 września w Oasis Park Splash

W niedzielę o godzinie 10:00 rozpoczęło się spotkanie informacyjne dla nowych gości. Przekazałyśmy gościom niezbędne informacje na temat naszego programu animacyjnego oraz wszelkich wytycznych, z którymi zapoznałyśmy się na szkoleniu. O godzinie 10:45 rozpoczęliśmy zajęcia z dziećmi w Miniclubie. Robiliśmy autorskie bransoletki z kolorowych gumeczek. Zajęcia trwały do 13.00, a w międzyczasie, od godziny 12:00, dorośli uczestniczyli w Aqua Zumbie.

O godzinie 16:00 odbył się konkurs dla dorosłych. Uczestnicy mogli dobrać się w pary albo grupy. Każda drużyna dostała owoce oraz napoje alkoholowe. Musieli zrobić jak najlepszą sangrię. Następnie barmani próbowali mieszanek przygotowanych przez gości i mieli za zadanie wybrać najlepszą z nich. W tym samym czasie dla reszty gości odbyły się zajęcia Water Polo oraz Pool Bingo prowadzone przez lokalny team. O godzinie 16:10 rozpoczął się ekscytujący spacer po najciekawszych zakątkach Calelli. Goście byli zadowoleni, ponieważ mogli zobaczyć najwyższy punkt w Calelli, na który sami by się nie wybrali, ponieważ droga jest zbyt skomplikowana. Oprócz ruin wieży mogli zobaczyć latarnię morską i przepiękne widoki. Spacer skończył się o godzinie 18:00.

Wieczorem od godziny 19:30 dostępne były atrakcje dla najmłodszych - dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia z postaciami Disney'a. O godzinie 21:15 rozpoczęło się Minidisco, a o 22:00 Caribbean show dla dorosłych.
oasis park splash

Komentarze (0)

Brak komentarzy.


Zostaw komentarz

Connect with Facebook

Trackbacks are disabled.