Blogi Podróżników Nasze Figloklubowe wspomnienia

27lut/190

Środek września w Kiani Beach – animacje dla dorosłych

W słoneczne wrześniowe dni w hotelu Kiani Beach pierwsze zajęcia rozpoczynaliśmy o godzinie 10:30. Zazwyczaj o tej porze dorośli mogli uczestniczyć w zajęciach Yogi lub Body Balance, z wyjątkiem dnia, w którym zrobiliśmy niespodziankę wczasowiczom i zorganizowaliśmy darmową lekcję nurkowania z akwalungiem, podczas której mogli sprawdzić swoje siły pod wodą. O 11:00 nasi goście mogli uczestniczyć w turniejach rzutek lub siatkówki, a o 11:30 w zajęciach Zumby, Aqua Zumby lub Aqua Aerobiku, które cieszyły się dużym powodzeniem, szczególnie wśród Pań. Poranny blok animacji kończyliśmy o godzinie 12:00 grą Midday Game.

Animacje popołudniowe rozpoczynały się o godzinie 16:00. Druga połowa dnia to idealny czas na grę w Boccie i ping-ponga. Po 17:00 organizowaliśmy kolejne w ciągu dnia zajęcia Yogi albo siatkówki. Z myślą o Panach, o 17:30 rozgrywaliśmy mecze piłki nożnej, a z myślą o Paniach - water polo i tymi aktywnościami kończyliśmy nasz popołudniowy blok animacji.

Trzy wieczory spędziliśmy bardzo muzycznie - pierwszego o 21:00 odbył się koncert zespołu “Groovistas”, następnego o 21:15 zagraliśmy w muzyczny quiz i Bingo, a ostatniego o godzinie 21:15 odbyło się Karaoke Show.

kiani 1

Komentarze (0)

Brak komentarzy.


Zostaw komentarz

Connect with Facebook

Trackbacks are disabled.