Blogi Podróżników Nasze Figloklubowe wspomnienia

26mar/190

12 września 2018 w Sabbiadoro

Środowy poranek rozpoczęliśmy od stretchingu na plaży o godzinie 10:00. W zajęciach uczestniczyło 7 osób. O 11:00, również na plaży, odbyły się zajęcia aqua aerobiku w morzu. W dziesięcioosobowej grupie ćwiczących przeważały Panie, które z dużą starannością i zaangażowaniem wykonywały wszystkie ćwiczenia. Poranny blok animacji zakończyliśmy meczem siatkówki plażowej.

O godzinie 16:00 ponownie skontaktowaliśmy się z gośćmi, żeby przypomnieć im o planowanych zajęciach popołudniowych. O 17:00 również ćwiczyliśmy w wodzie aqua aerobik - tym razem nie w morzu, a w hotelowym basenie. Wśród gości mamy dwie Panie, które wytrwale ćwiczą razem z nami każdego dnia swojego pobytu - tym razem również się pojawiły. O 17:30 kontynuowaliśmy bardzo aktywne popołudnie na zajęciach zumby. Panie poruszały się płynnie krokami, których nauczyliśmy się w przeciągu ostatnich kilku dni.

Późnym wieczorem, o godzinie 22:00 zorganizowaliśmy quiz. Drużyny chętnie i sprawnie udzielały odpowiedzi na wszystkie, nawet najbardziej podchwytliwe, pytania. Dzień zakończyliśmy dyskoteką, która rozpoczęła się o 23:00.

 sabbiadoro

Zakres tematyczny: Animatorzy, Sabbiadoro Dodaj komentarz
Komentarze (0)

Brak komentarzy.


Zostaw komentarz

Connect with Facebook

Trackbacks are disabled.